LLK - stav LLK - stav LLK - stav LLK - stav
 

LLK - stav  - stavebná činnosť

Stavebná činnosť

Spoločnosť LLK - stav ponúka komplexné dodávky novostavieb i rekonštrukcie objektov.

Stavby na kľúč

Naša spoločnosť zabezpečuje dodanie stavby na kľúč. Postaráme sa o kompletnú realizáciu celej stavby počnúc projektovou dokumentáciou až po dodávky a realizácie technologickej a stavebnej časti. Vieme prevziať i rozostavané stavby v rôznych stupňoch dokončenia.

Rekonštrukcie

Modernizácie a rekonštrukcie bytov a domov zabezpečujeme so všetkými pridruženými službami. Poradíme s výberom materiálu, zabezpečíme jeho dodanie, postaráme sa o projektovú dokumentáciu.

Stavebniny

V našej predajni stavebnín Vám ponúkame všetky druhy stavebného materiálu, náradia a ďalšieho tovaru pre Vašu stavbu. Radi Vám pripravíme rozpočet nákladov na materiál, prípadne Vám poradíme s jeho výberom. Samozrejmosťou je možnosť dopravy materiálu priamo na Vašu stavbu.

Drevárske výrobky

Jednou z našich činností je i drevovýroba a spracovanie dreva. Zameriavame sa na spracovanie dreva od guľatiny, výrobu stavebného reziva, sušenie, lepenie a impregnáciu. Dodávame tiež hotové výrobky - ploty, terasy, altánky a pod.

Výkopové práce

Zemné a výkopové práce zabezpečujeme podľa potreby buď ručne, alebo s potrebnou technikou. Robíme všetky druhy zemných a výkopových prác, odvoz stavebných materiálov, suti a zeminy, prípojky prípadne prekládky inžinierskych sietí.

bottom